Opcje przeglądania

Agregaty Malarskie - opinie

1
SP3000 agregat do malowania 1.5kW Pro Spray

SP3000 agregat do malowania 1.5kW Pro Spray - opinie
Ocena produktu 5/5

Autor recenzji: M W
15-03-2018
Miałem okazję testować dzisiaj z latexem, działa bez zarzutu ciągnie na 30 metrach, pistolet w zestawie dobrze rozpyla, ale niestety szybko ułamało się pokrętło czyszczenie/ malowanie. Mimo to polecam.
GX21 Agregat malarski GX 21 Graco

GX21 Agregat malarski GX 21 Graco - opinie
Ocena produktu 5/5

Autor recenzji: ROBERT
24-04-2020
Mój pierwszy agregat malarski.Strzał w dziesiątkę .Polecam .
COMPACT 190 agregat malarski tłokowy Titan

COMPACT 190 agregat malarski tłokowy Titan - opinie
Ocena produktu 5/5

Autor recenzji: Rafał
15-08-2021
Bardzo dobry agregat, również dla profesjonalistów
GX FF Agregat malarski Graco

GX FF Agregat malarski Graco - opinie
Ocena produktu 5/5

Autor recenzji: Tyhlik
20-11-2019
Droga rzecz ale dobra

Agregaty Malarskie - ankieta

Jak oceniasz te produkty ?

Agregaty Malarskie

Agregaty Malarskie

 

Agregaty malarskie wykorzystywane są przede wszystkim przy profesjonalnych pracach malarskich - to urządzenia służące do malowania natryskowego. Ich zastosowanie warunkuje większą precyzję pokrycia powierzchni farbą, ale również przyspiesza pracę oraz pozwala uniknąć niedoskonałości, które pojawiają się często przy stosowaniu tradycyjnego, pędzla czy wałka malarskiego. Mechanizm działania polega na pompowaniu oraz sprężaniu farby bez wykorzystania powietrza. Mechanizmy tego rodzaju posiadają niewielki otwór, przez który przetłaczana jest farba pod wysokim ciśnieniem, w wyniku czego jest ona rozpylana strumieniem o kontrolowanej szerokości.

Dodatkowe opcje przeglądania

Agregaty malarskie tłokowe

 

Tłokowe agregaty malarskie stosowane są na szeroką skalę w przemyśle oraz budownictwie. Zdecydowanie największą ich zaletą jest mobilność na placu budowy w obrębie przyłącza elektrycznego. Są również tańszą inwestycją posiadającą prostą budowę oraz wyróżniają się dużą niezawodnością. W przypadku pomp malarskich tłokowych, pompa zasilana jest przez silnik elektryczny spalinowy lub też sprężarki pneumatyczne. Tego typu urządzenia znalazły swoje zastosowanie szczególnie w przemyśle metalowym. Cenione są przede wszystkim za dużą sprawność pompy oraz dużą siłę ssącą i oszczędność energii.

 

Agregaty malarskie membranowe


Warto wspomnieć, że agregaty malarskie membranowe są tańszym rozwiązaniem niż tłokowe. Nie posiadają również elektroniki oraz są łatwiejsze w obsłudze. Można je wykorzystywać zarówno do malowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Należy również zwrócić szczególną uwagę na agregaty malarskie TriTech. Są to urządzenia przeznaczone do nanoszenia farb akrylowych, lateksowych, olejnych, chlorokauczukowych oraz bejc i lakierów. Wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, a zatem od razu po zakupie są już gotowe do użytku. Sprawdzą się podczas prac budowlanych oraz remontowych. Cechują się dużą niezawodnością oraz uniwersalnością, dlatego można je wykorzystywać do pokrywania różnych powierzchni, takich jak ściany, sufity, a nawet dachy.
 

Różnorodność i zastosowanie agregatów malarskich


Proponujemy Państwu szeroką gamę agregatów malarskich do hydraulicznego malowania natryskowego. Dzięki tym sprzętom można bez trudu pomalować kilkaset metrów kwadratowych dziennie. Proponujemy również różne grupy agregatów, wyróżnione zarówno ze względu na budowę, jak i zastosowanie, rodzaj napędu oraz rodzaj zasilania. Urządzenia tego typu charakteryzują się dużą trwałością, bardzo dobrą wydajnością nakładania farby oraz wysoką jakością położonej warstwy, a przede wszystkim szybkością malowania. Dodatkowo, każdy agregat wyposażony jest w odpowiedni pistolet malarski, stycznie natryskową, specjalny wąż wysokociśnieniowy oraz zestaw filtrów.
Sprawdź także mieszarki dostępne w naszej ofercie!

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu