» » Jaki wybrać agregat malarski

Jaki wybrać agregat malarski

Data dodania: 10-02-2013Wyświetleń: 625

Agregaty malarskie są urządzeniami bardzo uniwersalnymi, które znajdują zastosowanie nie tylko przy pracy z farbami, ale również z wieloma innymi substancjami. Poniżej przedstawiamy nieco szerszą charakterystykę dwóch bardzo interesujących agregatów, modeli: Wagner PS 3.21 oraz Campbell Hausfeld PS260E. Zarówno marki producentów, jak i szczegółowe parametry świadczą o atrakcyjności omawianych agregatów, które oczywiście znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do lektury.

Agregaty malarskie, wbrew temu, co może sugerować ich nazwa, są urządzeniami o wielu różnych zastosowaniach. Za ich pomocą można szybko i precyzyjnie rozprowadzić farby ( akrylowe, emulsyjne oraz inne), podkłady, grunty, oleje, lakiery oraz inne substancje płynne. Agregaty malarskie są niezwykle efektywne, a do ich obsługi w zupełności wystarcza jedna osoba, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dlatego też znajdują one zastosowanie w działalności przemysłowej.

 

Agregat malarski Wagner PS 3.21

Wagner PS 3.21

Niemiecka firma Wagner funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od ponad sześćdziesięciu lat. Jej główna siedziba mieści się obecnie w szwajcarskim Alstatten. Jest to przedsiębiorstwo działające na skalę światową, a jego produkty dostępne są również na terenie naszego kraju. Wagner zaopatruje branżę budowlaną w najwyższej jakości urządzenia. Niemiecka precyzja oraz solidność sprawiają, że agregaty malarskie i inne produkty sygnowane marką Wagnera są doceniane przez użytkowników, wśród których znajduje się również spora grupa polskich przedsiębiorców.

Agregat malarski Wagner PS 3.21 , podobnie jak inne urządzenia od niemieckiego producenta, ma trzy lata gwarancji, coś świadczyć może o jego solidności i niezawodności. Agregat wyposażony jest w podwójną dyszę 2 SpeedTip, w której umieszczono dwa różnej wielkości otwory. Dzięki temu możliwe jest naprzemienne malowanie wąskim bądź szerokim strumieniem, bez konieczności zmieniania końcówki. W urządzeniu zamontowano system elektronicznej regulacji ciśnienia, co czyni je bardzo precyzyjnym. Pompa modelu Wagner PS 3.21 jest połączona z olejarką automatycznie dozującą olej do tłoków, co chroni pompę przed uszkodzeniem podczas użytkowania. Niemieccy konstruktorzy zadbali również o ekonomiczność eksploatacji urządzenia, między innymi poprzez zwiększenie żywotności uszczelnień. Omawiany agregat malarski posiada prosty w czyszczeniu filtr zgrubny farby, który łatwo się również demontuje. Filtr można także dopasować do rodzaju materiału, z którego aktualnie korzystamy – do zestawu dołączone są trzy wkłady filtra o różnym przeznaczeniu.

 

Agregat malarski Campbell Hausfeld PS260E

Campbell Hausfeld PS260E


 

Wybierz agregat malarski w sklepie ProfiMarket.pl
 

Campbell Hausfeld to amerykański producent specjalizujący się w dostarczaniu na rynek profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Warto zwrócić uwagę szczególnie na znajdujące się w ofercie firmy przemysłowe kompresory powietrza i innego rodzaju narzędzia bazujące na tej technologii. Marka Campbell Hausfeld istnieje przeszło 170 lat. W tym okresie zdołała ona wyrobić sobie renomę wśród użytkowników i dotrzeć ze swoimi produktami do klientów z całego świata. Chociaż z tych powodów warto przyjrzeć się bliżej omówionemu poniżej modelowi agregatu.

Campbell Hausfeld PS260E to profesjonalny hydrodynamiczny (bezpowietrzny) agregat malarski . Za jego pomocą można nanosić farby akrylowe, chlorokauczukowe oraz alkidowe. Urządzenie może być także wykorzystywane przy rozprowadzaniu lakierów poliuretanowych, bejc i innych powłok naściennych. Aby zwiększyć wydajność jego użytkowania, można stosować go w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami. Omawiany agregat malarski jest urządzeniem mobilnym. Jego użytkowanie jest zdecydowanie łatwiejsze dzięki długiemu wężowi (30 metrów). Charakteryzuje go również łatwość obsługi oraz konserwacji. Model Campbell Hausfeld PS260E nadaje się do malowania ścian i sufitów, a także ogrodzeń, powierzchni dachów oraz mebli. Znajduje on również zastosowanie w stolarce budowlanej. Wato zwrócić uwagę, że omawiany agregat malarski , przy odpowiednim skonfigurowaniu akcesoriów, wykonywać może również iniekcję. Praca z wykorzystaniem tego agregatu jest całkowicie bezpieczna, co poświadcza chociażby Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (CE), którym legitymuje się ten produkt.

W ramach podsumowania można śmiało powiedzieć, że i Agregat malarski Campbell Hausfeld PS260E , i model Wagner PS 3.21 są urządzeniami, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednego użytkownika. Polecamy więc Państwu te agregaty i jednocześnie zachęcamy do zakupienia ich w naszym sklepie.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej

FAQ

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.